Zwycięstwo w XXIV Memoriale im. J. Pawełczyka

W piątek w Parku Jordan odbył się  XXIV Memoriał im. Józefa Pawełczyka.

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU #BEACTIVE

Europejski Tydzień Sportu w naszej szkole dobiegł końca.

Mistrzostwa powiatu w szachach drużynowych.

W dniu 28 września odbyły się powiatowe mistrzostwa szkół podstawowych w szachach drużynowych.

Mistrzostwo w powiecie i mieście

Bardzo dobrze spisali się nasi uczniowie na miejskich i powiatowych zawodach w sztafetowych biegach przełajowych zajmując I miejsca.

Europejski Dzień Języków

W ubiegłym tygodniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnych obchodach Europejskiego Dnia Języków

I MISTRZOSTWA SZKOŁY W MOLKKY

Z okazji Europejskiego Dnia Sportu w naszej szkole odbyły się po raz pierwszy zawody w molkky.

EUROPEJSKI TYDZIEŃ SPORTU

W czwartek uczniowie SP2 aktywnie rozpoczęli Europejski Tydzień Sportu szkolnego biorąc udział w ogólnopolskiej akcji #BEACTIVE

Sprzątanie Świata

W tym roku pod hasłem „Myślę, więc nie śmiecę” obchodziliśmy Ogólnopolską Akcję Sprzątania Świata.

Sportowe rozpoczęcie roku klas pierwszych

Zapraszamy do oglądania

Spotkanie z Policjantem

Początek roku szkolnego jest doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie podstawowe zasady obowiązujące na drodze oraz jak pokonać bezpiecznie drogę do i ze szkoły.